Гоління та використання кремів для депіляції між процедурами шугарингу – погана ідея. Чому?

  1. Тому що замість cтоншених Ви отримаєте гострі зрізані бритвою волоски.
    Креми для депіляції видаляють волосся без корінця, тобто ефект від його застосування такий самий, як від бритви.
  2. Ефект від шугарінгу накопичувальний.

При регулярності проведення процедури результат не забариться – волосків з кожним разом ставатиме все менше і менше і вони ставатимуть все тоншими.
Гоління між процедурами зводить нанівець цей ефект. І, що найприкріше, наступна процедура шугарингу пройде болючіше, оскільки коріння волосся встигнуть зміцнитися.