Часто у дівчат виникає питання “Що краще, депіляція воском чи шугаринг?” Спробуємо дати відповідь. Наша студія працює на цукрі. Шугаринг ми любимо більше і ось чому:

  1. Цукрова паста екологічніша! Якщо у виробництві восків використовуються синтетичні смоли, то цукровій пасті лише натуральні інгредієнти. А деякі виробники стверджують, що їхню пасту для шугарингу навіть можна їсти.
  2. Ефективність процедури! За технологією цукрова паста наноситься проти зростання волосся, а відривається по зростанню. Таким чином, кількість обламаних волосків зводиться до мінімуму і ефект від процедури триває довше.
  3. Менше роздратування та вросле волосся! Так як цукрова паста має більш щадний вплив на шкіру, тому шкіра менше травмується і відповідно менше вростає волосся.
  4. Найприємніша обробка шкіри після процедури! Залишки цукрової пасти зі шкіри можна змити звичайною водою, про віск такого не скажеш. Віск можна змити лише спеціальним маслом, склад якого далекий від натурального. Ось скільки переваг у шугарингу, тому наш вибір очевидний!

Єдине, що може зіпсувати шугаринг, це не правильно підібраний майстер, але це вже не до нас;)


Leave a Reply