Ні. У момент нанесення пасти Ви не відчуватимете дискомфорту. Пасти всіх щільностей підігріваються до температури тіла. Але, не забуваємо про необхідну довжину волосків. Якщо вони будуть меншими за 4 мм, паста не захопить 100% волосків. Якщо волоски занадто довгі, то процедура пройде не так безболісно, як при оптимальній довжині в 4-6 мм.


Leave a Reply